ست بلورجات و کريستال عروس | سرویس بلور عروس با قیمت

سرویس بلور عروس که یکی از سرویس های فوق العاده زیبا و برخوردار از کیفیتی مطلوب می باشد، در نمونه هایی همچون سرویس بلور و کریستال و با قیمت های مختلف در بازار عرضه می گردد. آنچه که اهمیت دارد این است که: قیمت ارائه شده با کیفیت محصول همخوانی داشته باشد، محصول به صورت استاندارد تولید شده باشد، سرویس بلور متناسب با نوع کاربری که نیاز است انتخاب شود، اصالت سرویس توسط فروشنده تضمین گردد، به وزن، کیفیت و ابعاد مورد نیاز هنگام خرید توجه شود.

ست بلورجات و کريستال عروس | سرویس بلور عروس با قیمت

سرویس بلور عروس شیک

سرویس بلور عروس شیکیکی از وسایلی که هر نو عروسی در تهیه و تدارک جهیزیه اش به آن توجه دارد و در واقع یکی از ضروریات غیر قابل اجتناب برای آن ها به شمار می رود؛ سرویس های پذیرایی و خانگی است.
این سرویس ها که دارای مصارف شخصی و هم چنین مصارف جمعی همچون مهمانی ها می باشند؛ در انواع مختلف و البته جدیدی به بازار ارائه شده اند که از محبوب ترین و پر طرفدار ترین آن ها می توان به سرویس های بلوری اشاره کرد.

قطعاٌ سرویس بلور که شامل همه لوازم مورد نیاز می باشد؛ یکی از شیک ترین و زیباترین سرویس هایی است که وجود دارد و در چنین نمونه های پر کاربردی ظاهر گشته است:

 • سرویس پذیرایی عروس
 • سرویس دکوری عروس

این سرویس ها علاوه بر ظاهر بسیار برازنده ای که از آن بهره برده اند؛ دارای کیفیت فوق العاده ای هستند که این عوامل از مهم ترین شاخصه های موجود در این سرویس ها به شمار می روند.

ضمن این که باید بیان داشت هر یک از سرویس بلور عروس شامل سرویس بلور و کریستال با قیمت مناسب و کیفیت بالا در مراکز اختصاصی این محصولات به فروش می رسند.

برای خرید این محصولات می توانید از سراسر کشور و تنها با مراجعه به همین مرکز که امکان خرید برای همه مشتریان از تمام نقاط ایران را فراهم آورده اقدام نمایید.

برند های معتبر سرویس بلور عروس

برند های معتبر سرویس بلور عروسامروزه سرویس های بلور عروس که یکی از ملزومات جهیزیه هر نو عروسی به شمار می روند، در برند های متعددی موجود می باشند.
از این سرویس های متشکل از برند های متعدد برای پذیرایی و دکور می توان استفاده نمود.
تنوعی که همه برند های عرضه کننده در تولیدات بلور وجود مد نظر قرار داده اند؛ می تواند همه سلیقه ها را پاسخگو باشد.

کافی است که از بین مدل های جدید ظروف بلوری، یک سرویس زیبا و شیک و البته با برندی معتبر را انتخاب نمایید.
آنوقت با گذشت زمان خواهید دید که سرویستان همچون روز اول زیبا و با کیفیت به نظر می رسد.

در کنار این موضوع اگر بخواهیم به برند های معتبری که برای هر یک از سرویس های بلور و کریستال در بازار فروش موجود می باشند اشاره کنیم، این گزینه ها معرف موضوع خواهند بود:

 • ظروف کریستال ناخمن آلمان
 • سرویس کریستال لیزا موری
 • سرویس بلور و کریستال فونیکس
 • سرویس بلور و کریستال آلیش
 • سرویس کریستال جی سی سی
 • سرویس بلور و کریستال ایرنا

فروش سرویس بلور عروس با قیمت مناسب

یکی از موضوعاتی که بر روی قدرت خرید مشتری و کسب رضایت او از خرید سرویس بلور و کریستال تاثیر مستقیم دارد، قیمت این سرویس ها می باشد.
اگر فروش سرویس بلور عروس با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب همراه باشد، می تواند تبدیل به گزینه جذابی برای خریدار شود.
این موارد از جمله مزایایی محسوب می شوند که در این مرکز فروش می توانید به سهولت از آن بهره مند گردید!

اما بعد از فرآیند خرید، نکته ای را که باید حین استفاده از این سرویس ها به آن توجه داشته باشید، این است که با توجه به این که در تولید محصولات کریستالی از سرب ۲۴ درصد استفاده می شود، باید مد نظر داشت که از این محصولات به عنوان ظرف ترشی و ماست و حتی برای نگه داری آب هم استفاده نشود، زیرا سرب استفاده شده در ساخت محصول به مرور در این مواد خوراکی حل شده و از این طریق به بدن ما وارد می گردد.

گروه تامین کننده بلور و کریستال

گروه تامین کننده بلور و کریستال

صنعت بلور و شیشه در ایران روز به روز در حال پیشرفت بوده و میتوان با بروزکردن این صنعت در دنیا پیشتاز شد.
با توجه به زیاد بودن مواد اولیه مورد نیاز در این صنعت در ایران میتوان به رشد روز افزون این صنعت امیدوار بود.

تجارت بلور و چینی ایرانی حدودا ۵۰۰۰ تن در سال است  و این مقدار تولید برابر با حدود ۸ درصد از چینی و بلور تولید شده در دنیا می باشد که البته این مقدار در مقایسه با صادرات چین، رقم کوچکی بوده و دلیل آن قیمت بسیار نازل محصولات چینی می باشد .

در واقع کشور چین حدود ۸۰ درصد نیاز جهانی را در زمینه بلور و چینی تامین می کند و تنها ۸ درصد از تولید جهانی مربوط به کشورمان ایران است و کشور های دیگر همچون فرانسه ، انگلیس ، ژاپن و … نیز در این میان، رتبه های بعدی تامین کنندگان را عهده دار می باشند.

بزرگترین وارد کننده بلور و کریستال در ایران

بزرگترین وارد کننده بلور و کریستال در ایرانایران با در اختیار داشتن منابع لازم به جهت تولید محصولات بلور و کریستال همواره به تولیدات مداوم و موثر خود در حیطه این محصولات در طی سال ها ادامه داده است.
بزرگترین عاملی که موجب پایداری تولید بلور و کریستال در ایران شده است، تقاضای همیشگی است که برای این محصولات از دیرباز تا کنون وجود داشته و حتی در حال حاضر با تغییر زندگی ها به سمت مدرنیته شدن، این میزان تقاضا ها بیشتر نیز شده است.

اما در کنار هر یک از سرویس های بلور و کریستال که در بازار ایران و در نمونه های داخلی به وفور از آن ها دیده می شود، بلور و کریستال وارداتی یا خارجی نیز قابل عرضه می باشند.
این سرویس ها برای خریدارانی که به دنبال خرید محصولات خارجی هستند؛ مناسب به نظر می رسند.

در هر حال باید عنوان داشت یکی از بزرگترین وارد کنندگانی که به ارائه سرویس های بلور و کریستال در ایران پرداخته و بیش از سایر کشور ها، محصولات وارداتی خود را به بازار داخل ساخته است، کشور چین است.
محصولات بلور و کریستال چینی وارد شده به بازار ایران به چند طریق قابل تهیه می باشند که برای ذکر آن ها می توان از موارد زیر مدد جست:

 • مراجعه حضوری به نمایندگی های پخش بلور و کریستال چینی
 • مراجعه حضوری به شرکت های وارداتی بلو و کریستال چینی
 • مراجعه غیر حضوری به سایت های بزرگ فروش ( سایت های متصل به نمایندگی ها یا شرکت های مذکور )

شرکت تولیدی بلور صادراتی

شرکت تولیدی بلور صادراتیبلور های تولید شده توسط هر یک از شرکت های تولید کننده ایرانی یا خارجی، دارای ارزش های بسیار بالایی هم در بازار داخلی بوده و هم بلور های صادراتی جایگاه ویژه ای را بین تجار و صادر کنندگان پیدا کرده اند.
برای مثال از میان شرکت های تولیدی خارجی که بلور و کریستال های صادراتی خود را به سراسر دنیا عرضه داشته، کارخانه کریستال فونیکس است که محصولات آن زبانزد تمامی مشتریان واقع در کل دنیا حتی ایران می باشند.

به علاوه در خصوص صادرات بلور و کریستال هایی که توسط کشور ما در جریان این امور قرار گرفته اند، باید گفت که صادرات این نوع از محصولات توسط کشور ما بعد از صادرات های نفتی قرار داشته و بدین ترتیب در این بخش نیز بسیار خوش درخشیده اند.

هم چنین هر یک از شرکت های ایرانی و خارجی که در عرصه تولید بلور مشغول به فعالیت هستند؛ با شناخت حساسیت های لازم در صادرات این نوع از محصولات، سعی بر این دارند تا محصولاتی متناسب برای فروش جهانی را عرضه سازند.
با این وجود میتوان دریافت که هر یک از بلور های صادراتی که توسط شرکت های تولید کننده در جریان تولید و ارسال به بازار های جهانی قرار گرفته اند؛ دارای کیفیت بارز و هم چنین ظاهری شکیل و متناسب می باشند.

صادرات بلور به قیمت کارخانه

صادرات بلور به قیمت کارخانهدر سالهای اخیر افزایش نرخ حمل و نقل منجر به ایجاد مشکلات فراوانی در صادرات بلور به بازار های جهانی شده و با توجه به ظرفیت های تولیدی موجود در کشور میتوان با ارائه راهکارهای متنوع همچون صادرات زمینی این محصول به سوددهی مناسبی در زمینه تجارت بلوریجات رسید.

لذا با گشوده شدن دروازه های جدیدی از صادرات همچون صادرات دریایی یا صادرات به کمک ترانزیت ها، اکنون رونق های بسیاری در عرصه صادرات این محصولات به وجود آمده است.

در نتیجه رونق و فراگیر شدن صادرات بلور، شرکت های صادر کننده برای اینکه بتوانند فروش بیشتر و چشمگیر تری را رقم بزنند، چنین اقدامی را انجام داده و به دنبال آن نتایج مثبتی را به وجود آورده اند که در این موارد از آن ها نام برده شده است:

 • هر یک از محصولات بلور و کریستال را به قیمت کارخانه ارسال کرده.
 • که این امر مطمئناٌ موجب جذب بیشتری از مشتریان خارجی از اقصی نقاط دنیا خواهد شد.
 • و هم چنین چرخه تولید را پر سرعت تر و بیشتر به حرکت در خواهد آورد.

خرید و فروش بلور و کریستال در ایران

خرید و فروش بلور و کریستال در ایرانامروزه هر یک از محصولات بلور و کریستال به قدر کافی در بازار فروش اشباع شده اند که البته این موضوع به نفع تمامی فروشندگان و خریداران این محصولات می باشد.
هر یک از محصولات بلور و کریستال ضمن برخورداری از تنوع کافی و هم چنین مقاومت و استحکام درجه یکی که دارا می باشند؛ به یکی از محصولات مورد توجه در بازار تبدیل شده که این امر موجب رواج خرید و فروش آن ها در بازار های ایران شده است.

علاوه بر این با گسترش خرید و فروش بلور و کریستال در بازار های مختلف، امکان دسترسی به محصولات متعدد و مدرنی همچون این محصولات که با زیبایی خود هوش از سر هر خریداری برده و انگیزه خرید را در او تقویت می کنند، برده اند:

 • سرویس کریستال دم دستی
 • سرویس کریستال پذیرایی

فروشندگان معتبر بلور و کریستال در سراسر کشور

فروشندگان معتبر بلور و کریستال در سراسر کشورانتخاب بلور و کریستال باید همراه با دقت و وسواس کافی باشد تا به نتیجه ای عالی و مورد انتظار منجر شود.
منظور از این دقت و وسواس این است که برای خرید هر یک از این محصولات که هزینه بالایی را گاهاٌ شامل می شوند، باید تنها به فروشندگان معتبر عرضه کننده مراجعه کرد.
چرا که این فروشندگان تضمین کافی از خرید را عاید مشتریان ساخته و با ارائه محصولاتی سالم و اصل، خاطر آن ها را بابت خریدی مطمئن، آسوده می سازند.

اطمینانی که در مراجعه به فروشندگان معتبر بلور و کریستال وجود دارد، قطعاٌ از هیچ کجا و هیچ فروشنده دیگر حاصل نخواهد شد.
پس اگر برای خرید یلور و کریستال سعی کنید از این روش استفاده کرده و به فروشگاه های مطرح و شناخته شده که در سراسر کشور حضور داشته و حتی فعالیت خود را به طریق اینترنتی نیز به ثبت رسانده اند سر بزنید، مطمئناٌ جلوی ضرر های بسیاری از جمله صرف هزینه های بیهوده و کلاهبرداری های احتمالی را خواهید گرفت.

فروش عمده بلور و کریستال در کشور

فروش عمده بلور و کریستال در کشوربلور و کریستال موجود در بازار فروش با بهره مندی از دو سیستم کلی به فروش می رسند که این دو عبارتند از:

 1. فروش جزیی بلور و کریستال
 2. فروش عمده بلور و کریستال

فروش جزیی که اختصاص به مصرف کنندگان خانگی داشته و فروش عمده نیز به خریداران عمده ای که تقاضا های بالایی از این محصولات را دارا می باشند؛ صورت می پذیرد.

اما از مراکزی که به فروش عمده بلور و کریستال پرداخته و بدین ترتیب شرایط آسانی را برای مشتریان عمده در نظر گرفته؛ این مرکز است که با در اختیار داشتن تنوع کافی از محصولات موجود از عهده رفع نیاز همه متقاضیان به خوبی بر آمده و محصولات برند و مرغوبی را در قفسه فروش خود گنجانده است.

لیست قیمت فروش بلور و کریستال در کشور

لیست قیمت فروش بلور و کریستال در کشورهر یک از محصولات بلور و کریستال با مدل ها، طرح ها و هم چنین اندازه و برند های متفاوتی ارائه شده اند.
تمامی این فاکتور ها دارای تاثیرات عمده بر لیست قیمت این محصولات بوده و منجر به پیدایش این لیست با درجات مختلف شده اند.
برای اینکه بتوان به لیست قیمت به روز و دقیقی از بلور و کریستال دست پیدا کرد، نیاز است تا از مراجعع تخصصی فروش در این حیطه کمک گرفته شود.

این مراجع که حضور فعال خود را در این سایت نیز نشان داده اند، دسترسی به قیمت هر یک از این محصولات را که برخاسته از برند های جهانی و نیز کشور های سازنده متعددی بوده و در این سایت برای فروش موجود می باشند؛ به طور سریعی برای هر یک از خریداران فراهم خواهند ساخت:

 • قیمت سرویس کریستال جی سی سی
 • قیمت سرویس پذیرایی چینی
 • قیمت سرویس کریستال لهستان

نمایندگی فروش بلور و کریستال در ایران

نمایندگی فروش بلور و کریستال در ایرانبلور و کریستال که حالا با محبوبیت خاصی در هر یک از بخش های مختلف فروش و نیز مصرف مواجه گشته اند؛ از طریق مراکز متعددی قابل خریداری در میزان بالا و هم چنین همراه با ضمانت نامه و اصالت کالا می باشند.
یکی از مراکزی که راه دسترسی مطمئن برای این سری از محصولات را نزد مشتریان هموار ساخته است، نمایندگی فروش بلور و کریستال است.

این نمایندگی ها شکل های متفاوتی از خدمات فروش خود را به نمایش گذاشته اند که یکی از آن ها فروش به طریق اینترنتی و به کمک سایت های معتبر و مطرح می باشد.
با این وجود می توان اعلام داشت که این سایت به عنوان محل نمایندگی های مذکور به جهت پخش و فروش شناخته شده و انواعی از بلور و کریستال با این مشخصه ها خدمت هر یک از متقاضیان گرامی ارائه داشته است:

 • بلور و کریستال بسیار با کیفیت و اعلاء
 • بلور و کریستال متشکل از طرح ها و مدل های امروزی

حراجی بلور و کریستال در کشور

حراجی بلور و کریستال در کشوربرخی از مراکز عرضه کننده بلور و کریستال که در قالب مراکز پخش عمده یا نمایندگی های فروش در کشور شناخته شده اند و به طرق حضوری و اینترنتی گسترش پیدا کرده اند؛ شرایط فوق العاده ای را برای فروش در نظر گرفته اند.
هدف از برقراری شرایط فروش ویژه توسط این مراکز که این مرکز نیز یکی از انواع آن ها محسوب می شود، کمک به افزایش قدرت خرید مشتریان و در نهایت جلب رضایت حداکثری آن ها می باشد.

لذا این گروه از مراکز پخش عمده بلور ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت را با برقراری شرایط حراجی خدمت مشتریان ارائه ساخته و بدین طریق هم برای خریداران، خریدی اقتصادی و کم هزینه تر و هم برای خود سود های خوبی را حاصل می آورند.

عوامل موثر در قیمت گذاری بلور و کریستال در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری بلور و کریستال در کشورهر یک از انواع بلور و کریستال موجود در بازار های فروش، متشکل از سطوح قیمتی متعدد می باشند.
مطمئناٌ عواملی باعث پیدایش این میزان تفاوت در قیمت های این محصولات شده است که برای بیان آن ها بهتر می بینیم از گزینه های زیر استفاده نماییم:

 • برند عرضه کننده بلور و کریستال: در این حالت قیمت کریستال چک آلیش که برند های مطرح بازار است نسبت به قیمت کریستال های ایرانی دارای سطح بالاتری است.
 • کشور سازنده بلور و کریستال: در این مورد نیز قیمت ظروف کریستال لهستان یا ظروف کریستال ترکیه که یکی از کشور های مهم در عرضه کریستال شناخته شده اند، نسبت به قیمت ظروف کریستال داخلی کشور بیشتر است.
 • مدل بلور و کریستال: ظروف لوکس پذیرایی با مدل های بالا تر از قیمت بیشتری نسبت به ظروف دم دستی برخوردار می باشند.

راهنمای خرید بلور و کریستال با کیفیت بالا

راهنمای خرید بلور و کریستال با کیفیت بالابرای اینکه بتوان به راهنمای کامل و جامعی از بلور و کریستال دست پیدا کرد، باید از طریق کارشناسان فروش ماهر و کاربلد که متخصص تشخیص بلور و کریستال های اصل و با کیفیت بالا می باشند؛ اقدام کرد.
کارشناسان مذکور که فعالیت خود را در برترین مراکز فروش بلور و کریستال یعنی این مرکز ابراز داشته اند؛ به هر یک از خریداران کمک خواهند کرد تا اقدامات موثرتری جهت خرید این محصولات را به انجام برسانند.

برای نمونه کارشناسان مذکور می گویند یک محصول  بلوری خوب باید مشخصاتی را به همراه داشته باشد که از جمله این مشخصات عبارتند از:

 • نداشتن عیوب ظاهری همچون داشتن موج و یا عدم رعایت توازن و همچنین نبود حباب در محصول
 • در رابطه با محصولاتی همچون قندان، درب آن باید کاملا جای خود بدون مشکل قرار بگیرد.
 • در رابطه با رنگ محصول هم باید زرد و بدون لکه باشد.
 • یکی از راه های تشخیص بلور و کریستال اصل از تقلبی این است که باید صدای ایجاد شده از کریستال شبیه صدای زنگ باشد.

بازار بزرگ فروش بلور و کریستال در تهران

بازار بزرگ فروش بلور و کریستال در تهرانهر یک از بازار های بزرگ فروش بلور و کریستال که در شهر های پر جمعیت و بزرگی همچون تهران دایر شده اند و فعالیتی چندین و چند ساله را در حوزه فروش اینگونه محصولات به ثبت رسانده اند، با وسعت بسیار خود، به محل مناسبی جهت تامین انواع محصولات بلور و کریستال تبدیل شده و توسط مراکز متعددی این محصولات را در معرض عموم قرار داده اند.

در این بازار های بزرگ از مارک های ایرانی بلور و کریستال گرفته تا مارک های خارجی، از مدل های شکیل و به روز گرفته تا مدل های ساده، همه و همه قابل رویت به جهت خرید می باشند.
برای ذکر چند نمونه از محصولات موجود در این بازار ها که توجه بسیاری از خریداران را به سمت خود جلب ساخته و بیانگر برند یا مدل این محصولات می باشند، از این گزینه ها بهره برده ایم:

 • خرید سرویس کریستال شامپاینی شامل کریستال شامپاینی لهستان
 • خرید بهترین مارک کریستال چک مانند کریستال آلیش
 • کریستال ایرنا خورشیدی
 • کریستال ایرنا طرح هامبورگ
 • کریستال چک دست دوم

سریع ترین راه خرید بلور و کریستال در کشور

سریع ترین راه خرید بلور و کریستال در کشورهم روش های حضوری نظیر مراکز عمده فروشی، کارخانجات تولید کننده، نمایندگی های فروش و هم روش های غیر حضوری مانند سایت های فروش معتبر، از جمله روش های دستیابی به محصولات بلور و کریستال می باشند.
اگر بخواهیم روشی را بر دیگری برتری دهیم، بدون شک روش اینترنتی یا غیر حضوری است که حجم بالایی از استقبال ها را برای خرید این محصولات به همراه داشته است.

دلیل عمده ای که برای این امر وجود دارد؛ دسترسی سریع و البته با شرایط بهتر به این محصولات است که شاید با روش های حضوری نتوان به آن ها دست یافت.
بنا براین با گسترش چنین روش هایی، مراکز فروش اینترتی جای خود را میان خریداران باز کرده و اکنون توسط مطمئن ترین این مراکز از جمله همین مرکز، خرید و فروش های وسیعی از بلور و کریستال در حال انجام می باشد.

عرضه مستقیم بلور و کریستال در کشور

عرضه مستقیم بلور و کریستال در کشورهر یک از محصولات بلور و کریستال توسط فعالیت های مداوم و شبانه روزی مراکز عرضه کننده است که حالا به راحتی در دسترس عموم قرار گرفته اند.

گفتنی است که برخی از این مراکز نظیر این مرکز، به منظور ایجاد رونق بیشتری از فروش، به عرضه مستقیم بلور و کریستال پرداخته که البته در این حین سود های خوبی نصیب خریداران شده است.
چرا که در این روش هیچ نوع دلالی که موجب تشدید قیمت شود وجود نداشته و با این اوصاف خریداران خواهند توانست هر نوع سفارشی را که خواستار می باشند؛ طبق قیمت مستقیم یا بی واسطه تهیه نمایند که به نظر عالی است!

فواید استفاده از ظروف بلور و کریستال

فواید استفاده از ظروف بلور و کریستال هر یک از ظروف بلور و کریستال که در مدل های امروزی و پر طرفداری در بازار فروش ظاهر شده اند، با زیبایی های خاص و کیفیت های منحصر بفرد خود، فوایدی را برای مصرف کنندگان به همراه آورده اند.
البته این موضوع برای بلور و کریستال های اصل که شامل بلور های شفاف و کریستال بدون سرب می شود، قابل مصداق است.

پس با استفاده از ظروف بلور و کریستال اصل است که فوایدی نصیب مصرف کنندگان خواهد شد.
اما اینکه این فواید کدامند؛ در گزینه های زیر به برخی از مهم ترین آن ها پرداخته شده است:

 • ظروف بلور و کریستال اصل، زیبایی و دوام خود را تا سال ها حفظ کرده و هم چنین هیچگاه از مد نمی افتند.
 • در نتیجه میتوان از این ظروف برای انواع مهمانی ها؛ جشن ها و مراسماتی که همراه با وجهه خاصی هستند، تا مدت ها استفاده کرد.
 • ضمن این که از برخی از ظروف بلور و کریستال می توان به جهت تزیین دکوراسیون داخلی خانه و در نتیجه شیک تر ساختن آن بهره های کافی را برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما