قیمت خرید انواع کریستال

واژه کریستال کاملا مشابه بلور به معنی ماده است که ذرات تشکیل‌دهنده آن با نظم در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند. اما معنی‌ای که در بازار و بین مردم برای ظروف ریستال شناخته شده است، در واقع شیشه سرب‌دار می‌باشد.
شیشه کریستالی یکی از شیشه‌های هست که حاوی اکسید سرب می‌باشند هر چه درصد سرب موجود در این شیشه‌ها بیشتر باشد کریستال درخشنده تر و زیبا‌تر می‌باشد و نور را با ضریب بیشتری از خود عبور می دهند. این شیشه‌ها دارای سختی بالایی هستند و قابل تراشکاری هستند و برای همین از آن ها برای ساخت انواع ظروف کریستالی استفاده می کنند.
در تشخیص کریستال چک اصل باید دقت کرد زیرا کریستال‌های مختلف از جنس تقلبی هم در بازار موجود هستند.
یکی از تفاوتهایی که کریستال را از شیشه متمایز می‌کند، سرب است. سرب یکی از مواد تشکیل‌دهنده‌ی کریستال است. فرق کریستال با شیشه این است که کریستال نسبت به بلور کمی سنگین‌تر است اما باید به حجم ظروف، ضخامت و توپر بودن آن دقت کرد.

قیمت خرید انواع کریستال

قیمت جدید ترین ظروف کریستالی

ظروف شیشه ای و کریستالی  به دلیل داشتن زیبایی‌های خاص و شفافیت بالا یکی از بهترین و پر رونق ترین ظروف موجود در بازار می‌باشند که هر ساله با تنوع محصولات بالایی برخوردار هستند. قیمت هر ظرف کریستالی بستگی به جنس و اندازه آن ها متفاوت هست که شما جهت تهیه لیست خرید و فروش سرویس های جدید کریستالی می‌توانید به فروشندگان معتبر آن مراجعه کنید.

خرید کریستال باکیفیت

وجود کریستال های زیبا و شیک در بازار نظر هر خریداری را به خود جلب می کنند. اما انواع کریستال های نامرغوب و تقلبی در بازار وجود دارند که شما در صورت عدم اطلاع ممکن هست از آن ها خریداری کنید. خوشبختانه چند راه حل آسان و اصولی وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می‌توانید به هنگام خرید کریستال چک اصل و مرغوب ایرانی یا خارجی خریداری کنید.
یکی از این راه حل‌ها توجه به بلور کریستال می‌باشد معمولاً ظروف کریستالی اصل عاری از هر گونه حباب و اعوجاجی می باشند. اما ظروف کریستالی تقلبی دارای حباب‌های سیاه و کوچک در بلورخود هستند که شما در صورت مشاهده آن ها می‌توانید به تقلبی بودن آن ها پی ببرید.

اما راه حل دومی که در نحوه تشخیص کریستال چک اصل از تقلبی هست، این هست که ظروف کریستالی تقلبی در انتهای خود یک خط سراسری دارند که وجود این خط ها نشان از عدم کیفیت کالا هست، در نتیجه خریدار کریستال چک اصل باید هنگام خرید دقت لازم را داشته باشد.

پر فروش ترین مدل های کریستال

خرید و فروش کریستال به‌قدری در کشور رونق دارد که فروشندگان آن برای جلب توجه مشتریان خود اقدام به واردات جدیدترین و شیک ترین مدل های خارجی آن روی آورده‌اند تا مشتریان ضمن برخورداری از جدیدترین کریستال های ایرانی از گونه های جدید خارجی آن نیز بهره ببرند. که در زیر به چند نمونه از مدل های ایرانی و خارجی کریستال اشاره می‌کنیم که شما در صورت تمایل می‌توانید از وارد کنندگان انواع ظروف کریستالی خریداری کنید.

 • میوه خوری کریستالی بوهمیا مدل سوهو
 • سرویس کریستالی بوهمیا مدا سوهو
 • شمعدان کریستالی بوهمیا مدل اسکیمو
 • سرویس کریستالی بوهمیا طرح پنل
 • ست پیاله کریستالی طرح خورشیدی
 • ست لیوان کریستال ایرنا طرح استرلینگ
 • ست استکان کریستالی ایرنا طرح گرس بید
 • قندان کریستالی ایرنا مدل خورشیدی
 • ست فنجان کریستالی ایرنا مدل میلان
 • ست لیوان کریستالی ایرنا طرح هامبورگ
 • ست لیوان کریستالی ایرنا مدل خورشیدی
 • فنجان کریستالی ایرنا مدل موناکو
 • گلدان کریستالی ایرنا مدل خورشیدی
 • آجیل خوری کریستالی آماریس مدل کروکاس
 • شکلات خوری کریستالی بوهمیا مدل موزر

کریستال

کریستالوجود تولید کنندگان فراوان انواع ظروف کریستالی باعث ایجاد حس رقابت در بین فروشندگان آن شده است. به طوری که فروشندگان هر کدام از آن ها برای جلب مشتریان زیاد ظروف کریستالی با طرح ها و رنگ های مختلفی را به بازار عرضه می کنند. وجود سرویس های کریستالی طلاکاری شده یکی از این نمونه ها می‌باشد که شما در صورت تمایل می‌توانید از آن ها خریداری کنید.

اما بهترین و پر فروش ترین برند های کریستالی موجود در بازار ایران کدام برند ها هستند؟ شرکت های زیادی با مارک های مختلف در بازار به خرید و فروش محصولات خود می پردازند که در بین آن ها چند برند معتبر و پر طرفدار در بازار ایران وجود دارند که به آن اشاره می کنیم.

 • برند بوهمیا آلمان
 • برند والتر آلمان
 • برند ناخمن آلمان
 • برند آرکروک فرانسه
 • برند جی سی سی
 • برند سوگای ژاپن
 • برند چک
 • برند آرسی آر ایتالیا
 • برند تویوی ژاپن
 • برند فونیکس

تشخیص کریستال چک اصل

تشخیص کریستال چک اصلدر تشخیص کریستال چک اصل باید به یک سری موارد دقت کرد: اول از همه مشخص‌ترین مولفه وزن آن‌ها می‌باشد. وزن بلور یا کریستالین بسیار کمتر از کریستال می‌باشد. دوم کارهای چک، درجه کیفیت بالایی دارند یعنی اینکه داخل این ظروف موج نیست، شفاف هستند و طرف دیگر ظرف به راحتی قابل مشاهده می‌باشد که این موارد از مشخصات کریستال چکدرجه یک به شمار می‌رود.

خرید و فروش کریستال چک در بازار

خرید و فروش کریستال چک در بازاراگر به ظروف کریستال و بلور علاقه‌مند هستید، حتما نام کریستال چک را شنیده‌اید. این کشور با برندها و کیفیتهای متنوعی در حال تولید ظروف پذیرایی و تزئیی بسیار زیبایی است. محصولات متنوعی از این کشور وارد بازار فروش کریستال ایران می‌شود. تمامی این محصولات با تراش‌ها و مدلهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود از جمله طلاکوب و سفید. معمولا این محصول با قیمتهای مختلفی در بازار عرضه می‌شود. ولی اگر شما قصد تجارت آن را دارید یقینا سود شما محفوظ بوده و می‌توانید با قیمت کمتری آن را خریداری کنید.

قیمت انواع کریستال چک اصل

قیمت انواع کریستال چک اصلروشهای بسیاری برای خرید انواع کریستال اصل با قیمت مناسب وجود دارد. شایان ذکر است که مشهورترین کریستال‌های جهان در کشور چک تولید می‌شوند. البته قیمت این ظروف نیز گران‌تر از سایر کریستال‌های موجود می‌باشد.
خوشبختانه در حال حاضر ظروف کریستالی ساخت ایران از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. مسلما قیمت سرویس‌های کریستال ایرانی بسیار مناسب‌تر از کریستال‌های خارجی است. عوامل زیادی می‌توانند بر قیمت یک سرویس کریستال ایرانی یا خارجی اثرگذار باشد. عواملی مثل شرایط بازار و نحوه تجارت نیز تا حدودی تعیین‌کننده قیمت این کالاها از قبیل کریستال چک اصل می‌باشد.

ارزان ترین کریستال چک موجود در بازار

ارزان ترین کریستال چک موجود در بازاریکی از بهترین روشهای خرید کریستال چک با قیمت ارزان، مراجعه به نماینده فروش کریستال چک اصل می‌باشد. در بازار کریستال چک اصل و نمایندگی‌های معتبر، می‌توان بهترین برند کریستال چک را با قیمت تولیدی خریداری کرد، زیرا در این حالت بسیاری از واسطه‌های دخیل در تجارت حذف شده‌اند. به این ترتیب کالا به صورت مستقیم فروخته می‌شود.
تهیه ظروف و لوازم کریستال از مرکز خرید کریستال چک اصل به خصوص برای افرادی که قصد خرید عمده این وسایل را دارند، مناسب است.
فروشنده کریستال چک اصل و کسانی که به هر دلیل سرویس‌های کریستال را به میزان بالا خریداری می‌کنند، می‌توانند از این روش استفاده کنند.

شرکت توزیع کریستال چک اصل

شرکت توزیع کریستال چک اصلظروف کریستالی چک یکی از پرفروش‌ترین ظروف سرو غذاهای مختلف می‌باشد که در مدلهای متنوع و جدید به فروش می‌رسند. لذا جهت خرید و فروش این ظروف می‌توان به مرکز فروش کریستال چک اصل مراجعه کرد.

بازار تهران و شوش یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین بازارهای خرید و فروش انواع کریستال در کشور می‌باشند که سالانه خریداران زیادی جهت خرید انواع ظرف کریستالی از جمله چک به این بازارها مراجعه می‌کنند.
در این مراکز می‌توان انواع کریستال چک اصل را یافت و خریداری نمود.

بهترین مارک کریستال چک اصل ایرانی در بازار

بهترین مارک کریستال چک اصل ایرانی در بازارظروف بلور و کریستال یکی از پرطرفدارترین ظروف در بین خانواده‌های ایرانی هستند که معمولا پیدا کردن بهترین مارک ظروف کریستال از قبیل چک و تشخیص اصل بودن کریستال برای خرید یکی از دغدغه‌های اکثر تازه عروس‌هاست.
کریستال‌ها هم مانند هر کالایی انواع و اقسام مختلف دارند که انتخاب بهترین مارک کریستال اصل ایرانی و خارجی در میان تنوع برندها بسیار دشوار است.

اگر برای خرید کریستال سری به بازار بزنید، بی‌شک با نام برندهایی چون کریستال بوهیما چک، کریستال سوگای ژاپن، کریستال ناخمن آلمان، کریستال جی سی سی، کریستال والتر آلمان و … مواجه خواهید شد که در این برندهایی چون بوهیما و ناخمن از جمله مطرح‌ترین برندهای کریستال در دنیا و بخصوص ایران به شمار می‌روند.

بهترین نوع کریستال چک آنهایی هستند که دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند:

 • در تنوع گسترده تولید شده باشند.
 • ضخامت خوب و نسبتا اندکی را داشته باشند.
 • در برابر ضربه مقاوم‌تر باشند.
 • صدایی شبیه به زنگ را بدهند.
 • تراشکاری خوبی را به نمایش بگذارد.

خریداران عمده کریستال چک اصل

خریداران عمده کریستال چک اصلخرید کریستال چک اصل به صورت عمده به دلیل تقاضای بالا و گسترده‌ایکه در بازار شامل می‌گردد، غالبا به طور مستقیم انجام می‌گیرد. این مدل از کریستالها نقش‌پذیری و زیبایی بی‌نظیری را به نمایش خواهند گذاشت.
انواع مدل بلور و کریستال توسط کشورهای مختلفی در دنیا تولید شده و در دسترس خریداران کلی و جزیی قرار می‌گیرد. از جمله کشورهای تولیدکننده و سازنده انواع مدلهای ظروف کریستالی عبارتند از ایران، آلمان، چین و … اما یکی از مهمترین و اصلی‌ترین تولیدات کریستال و بلوری‌جات در کشور چک انجام می‌گیرد و تنوع کامل و وسیعی را نیز شامل می‌شود.
کریستال‌های ساخت کشور چک از میزان مقاومت خوب و بالایی در تولید بخوردار هستند و در برابر شکستگی دوام و پایداری خوبی را نشان خواهند داد. خرید کریستال چک را می‌توان هم به شکل خرده‌فروشی و تک و هم به صورت عمده و با نرخی ارزان و بسیار پایین‌تر انجام داد. کریستال‌هایی که در کشور چک تولید می‌شوند از میزان تراشکاری بالایی برخوردار بوده و همین موضوع بر روی زیبایی خاص و منحصر به فرد آن نیز تاثیر مستقیم گذاشته است.
خریداران عمده می‌توانند جدید ترین کریستال چک اصل را از نمای‌ندگی‌ها و یا فروشگاه کریستال چک اصل خریداری نمایند.

شرکت صادرات کریستال چک اصل در جنوب

شرکت صادرات کریستال چک اصل در جنوبکریستال‌های تولید داخل، ارزش صادراتی بسیار بالایی برای کشور دارند و به همین دلیل انتظار می‌رود دولت بستر صادرات این نوع محصولات را فراهم کند، چرا که فعالیت در این صنعت، در رده SMEها قرار می‌گیرد و از آنجا که این بنگاه‌ها به تنهایی نمی‌توانند نقشی در صادرات داشته باشند، لازم است دولت بسترسازی لازم را برای صادرات در این صنعت انجام دهد.

صادرات کریستال چک به قیمت کارخانه در کارخانه‌های مختلف صورت می‌پذیرد و با ارائه محصولات باکیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی به سودآوری برای کشور می‌پردازند.

لیست قیمت این کارخانه‌ها به این صورت است که می‌تواند باعث شود که محصولات مختلف این شکرتها مورد توجه کشورهای بیشتری قرار گیرد، زیرا کیفیت و کارایی این محصولات در حد محصولات مشابه خارجی آن می‌باشد و پایین‌تر بودن قیمت آن یک مزیت رقابتی برای عرضه این محصولات از قبیل صادرات کریستال چک اصل به کشورهای مختلف خارجی به حساب می‌آید.

بانه از جمله شهرستان‌هایی می‌باشد که انواع ظروف کریستالی را با برندهای خارجی و داخلی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و همه افراد می‌توانند به عنوان شکلات‌خوری یا غذاخوری آنها خریداری کرده و به کار بگیرند.

وارد کننده برتر برند های کریستال چک اصل به کشور

وارد کننده برتر برند های کریستال چک اصل به کشورایتالیا بعد از کشور چک، عرضه‌کننده‌ی انواع ظروف کریستالی در دنیا است. تولید و عرضه انواع کریستال‌های ظریف و زیبا از طریق این کشورها صورت می‌گیرد.

ایران علاوه بر تولید انواع ظروف کریستالی، واردات ظروف کریستال را از طریق کارخانه‌های مختلفی در دنیا انجام می‌دهد. چک یکی از کشورهای واردکننده‌ی انواع ظروف کریستال در ایران است.

جالب است بدانید که چک از برترین برندهایی است که آنچه با نام ظروف کریستالی تولید می‌کند به لحاظ کیفیت واقعا ممتاز بوده و با قیمتهایی کاملا گران به فروش می‌رسند، بنابراین برای خرید آن به پولی هنگفت نیاز است.

کشور تولید کننده کریستال چک اصل

کشور تولید کننده کریستال چک اصلکشور تولیدکننده کریستال اصل، جمهوری چک می‌باشد که یکی از شیک‌ترین و زیباترین کریستال‌های پذیرایی می‌باشد که شما با خرید آنها می‌توانید به هنگام پذیرایی از مهمانهای خود استفاده کنید. سرویس پذیرایی کریستالی چک، شامل تمام ظروف مورد نیاز یک پذیرایی خوب می‌باشد که شما با خرید یک سرویس کامل آن می‌توانید از خرید تک به تکی ظروف پذیرایی خودداری کنید، زیرا استفاده از سرویس‌های پذیرایی باعث زیبایی میز شما می‌شود.

عرضه مستقیم کریستال چک اصل به سراسر کشور

عرضه مستقیم کریستال چک اصل به سراسر کشورامروزه پیشرفت سریع تکنولوژی و گسترش کاربرد آن در زندگی روزمره، تجول عظیمی را در حوزه تولید و خرید و فروش کالا به وجود آورده است. تاسیس فروشگاه و مراکز بزرگ عرضه کریستال نیز ثمره همین پیشرفت است.
یکی از موفقیتهای عرصه فروش محصولات کریستالی چک نیز این است که به صورت عمده‌فروشی در فروشگاههای کریستال در دسترس همه خریداران در سراسر کشور قرار می‌گیرد. کافیست که به فروشنده معتبر کریستال اصل مراجعه نموده و ضمن خرید مطمئن از شرایط ویژه نیز بهره‌مند شوید.
برندهای تولیدی ظروف کریستال چک هر ساله بر تنوع و کیفیت محصولات خود می‌افزایند و مشتریان با مشاهده کیفیت این محصولات روز به روز بیشتر برای خرید آنها ترغیب می‌شوند. از این رو هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی در بازار به دسته‌های گوناگونی تقسیم می‌شوند. برند کریستال چک اصل که در بازارهای کشور بسیار مطرح است به دلیل قدمتی که دارد و همچنین نوع محصولاتش برای اکثر سلیقه‌ها با قیمتهای کم تا قیمتهای بالا، موجود است که با کمی حوصله و گشت و گذار در بازار و پرسش از نمایندگی‌ها این محصول را می‌توان یافت.

نمایندگی فروش کریستال چک اصل در تهران

نمایندگی فروش کریستال چک اصل در تهراننمایندگی فروش کریستال چک تهران اقدام به فروش این محصولات می‌نماید. تمام محصولات ارائه شده در این نمایندگی‌ها دارای ضمانت کیفیت و قیمت می‌باشند. برای خرید کریستال، می‌توان به این نمایندگی‌ها در تهران مراجعه کرد.

کریستال چک اصل را باید از مرکز فروش معتبر آن خریداری نمود. در این صورت می‌توان از اصل بودن برند و قیمت مناسب و کیفیت مطلوب کریستال اطمینان داشت. برندهای معتبر کریستال عموما در شهرهای بزرگ ایران نمایندگی دارند. نمایندگی کریستال تهران یکی از بزرگترین آنها می‌باشد. این مراکز محصولات را به گونه‌ای عرضه می‌نمایند که مشتری از خرید خود راضی باشد. به این صورت که:

 • قیمت‌ها برای خریداران مناسب باشد.
 • محصولی را به فروش می‌رساند که مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید شده باشد.
 • محصولات را با بسته‌بندی مناسب عرضه می‌نماید.
 • کیفیت و اصل بودن محصول را تضمین می‌کند.
 • جدیدترین و شیک‌ترین مدلها را به فروش می‌رساند.

مرکز نمایندگی کریستال چک در تهران، یکی از فعال‌ترین مراکز پخش این محصول می‌باشد که به صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مردم می‌باشند. برای این مرکز کسب رضایت مشتری به عنوان مهمترین هدف در نظر گرفته شده است و ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب در راستای رسیده به این هدف، به صورت عمده صورت می‌گیرد. برای اطلاع از مدلهای مختلف کریستال چک می‌توان به این مراکز مراجعه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما